[25.03.2016] BLOODTHIRST - nadchodzący mini- album „Glorious Sinners” dostępny w całości do odsłuchu i w przedsprzedaży!

Nadchodzący  8 kwietnia mini-album BLOODTHIST "Glorious Sinners" został udostępniony w całości do odsłuchu. Zamówienia przedpremierowe przyjmowane są na stronie sklepu Pagan Records.

 

„Glorious Sinners” to pięć premierowych utworów spod znaku sczerniałego thrash metalu, które zostały zarejestrowane w studiu Left Hand Sounds. Swoją niezłomnością i zaangażowaniem, BLOODTHIRST przez lata wyrobił sobie pozycję jednego z najbardziej respektowanego zespołu z kręgów polskiego thrash/black metalu. Brzmienie zespołu, chociaż w największym stopniu bazuje na klasycznym thrashu jest nie pozbawione elementów Heath i black metalu spod znaku lat 90-tych. Odcinając się od „old schoolowego” trendu i mając w pogardzie aktualne mody, czwórka poznańskich emisariuszy piekielnego ognia i niegodziwości, konsekwentnie podąża swoją własną ścieżką, nazwaną  Hateful Antichristian Thrash.  


Płyta ukaże się 8 kwietnia 2016 jako standardowy CD i Digital. Autorem okładki oraz całej oprawy graficznej "Glorious Sinners" jest Kontamination Design. Okładka wraz z tekstami tworzy koncept obnażający dwulicowość hierarchów Watykanu. „Historia papiestwa pełna jest mrocznych rozdziałów zapisanych krwią, korupcją i niemoralnością tych, którzy mienili się być najwyższymi reprezentantami swojego boga”Tracklista:

1. The Viper's Nest
2. The Reign Of The Antichrist
3. The Masterpiece Of Lie
4. No God Shall Stand Before The Pope
5. Sacco di Roma 

<<< BACK <<<


Copyright (c) 2010 Pagan Records - All Rights Reserved | NEWS | PŁYTY | ZESPOŁY | MP3 | KONTAKT
DESIGN BY MLF | STUDIO XIII
Pagan Records MySpace Pagan Records LastFm Pagan Records YouTube