advanced search
total: €0.00 to checkout

MUSICK MAGAZINE #3/2014 do_przechowalni

Price: €3.81 3.81
quantity - +
You gain 16 points [?]
Availability: available
Dispatched within: 48 hours
Delivery: The price does not include any possible payment costs
check the delivery methods

Description

Tematem przewodnim jest tym razem jeden z najpopularniejszych obecnie zespołów grających metal - amerykański Mastodon, który niedawno świętował premierę albumu "Once More 'Round the Sun". Tutaj w jednym z nielicznych wywiadów dla polskich mediów muzycy opowiadają o kulisach powstawania tej przełomowej dla zespołu płyty.


Kolejnym mocnym punktem numeru jest rozmowa z tajemniczym M., który stoi za krajowymi projektami Mgła i Kriegsmaschine. Wielki świat reprezentują: Gojira, Ghost BC, powracający na scenę austriacki Abigor, leśno-syntezatorowo-ekologiczny Wolves in the Throne Room. Fanów bardziej tradycyjnych brzmień rodem ze Skandynawii może zainteresować wywiad z wokalistą Entombed AD, LG Petrovem, który zdecydował się opowiedzieć o zamieszaniu wokół zespołu i jego nadchodzących planach.


Oprócz tego cała masa zespołów z pogranicza ekstremalnego grania: Vader, Arch Enemy, Septic Flesh, Anathema, Beastmilk, Madball, Corruption, a nawet klasycy rodzimej sceny punkrockowej - Inkwizycja. Najmocniejsze brzmienia reprezentują: Dead Congregation, Nunslaughter, Incantation, NecrosChristos, Drowned, Vallenfyre, Genius Ultor i Offence.


To jednak nie koniec atrakcji – powracając z wakacyjnego letargu szykujemy się do mocno koncertowej jesieni. W selekcji najciekawszych wydarzeń pomoże autorski przewodnik po zaplanowanych na najbliższe miesiące koncertach.Tradycyjnie strony Musick Magazine zapełnia też cała masa recenzji płyt, relacji oraz kolejne części stałych rubryk „Pod pręgierzem decybeli” oraz „Ekstremalne zmyśli”.

Shipping costs The price does not include any possible payment costs

Shipping country:

Related products

up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoper.pl